Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Chwała na wysokości...

Parafia Nawiedzenia NMP w Tarnawie

Przyjdź Panie Jezu

ogłoszenia Parafialne - 30 grudnia 2018 r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

 1. ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA. O 14:30 nabożeństwo kolęd.

 2. Jutro Sylwestra. O godz. 17:00 Uroczyste Nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, kazaniem, a następnie suplikacjami i dziękczynnym Te Deum.

 3. We wtorek - Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Obchodzimy kolejny Światowy Dzień Pokoju. Msze święte jak w niedzielę.

 4. W Piątek – I piątek miesiąca: odwiedziny chorych od godz. 11:00; spowiedź od godz. 16:00; o 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy; p 17:00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 5. W sobotę – I sobota miesiąca: o prowadzenie różańca proszę Różę pw.: Św. Jana Pawła II (zelatorka p. Maria Wróbel).

 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszach św. poświęcenie kadzidła i mirry. Składka będzie na potrzeby kościoła.

 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O przygotowanie świątyni proszę rej. NOWA WIEŚ: p. Adam Szostakiewicz, p. Zbigniew Grzywacz, p. Kazimierz Niewidok, p. Wiesław Hejmo, p. Marian Miśkowicz.

 8. Bóg zapłać za ofiary na służbę kościelną, które złożyli: p. Jolanta i Stanisław Kaczmarczyk, p. Barbara i Mieczysław Kaja, pani Józefa Wójcik, p. Anna i Krzysztof Bryjak, p. Cecylia i Wojciech Satoła, p. Małgorzata i Marian Hejmo, p. Małgorzata i Andrzej Miśkowicz, p. Renata i Paweł Opach, p. Barbara i Paweł Stalmach, p. Stanisława i Jan Kącki, pani Stanisława Hejmo, p. Aleksandra i Zbigniew Hejmo, p. Jolanta i Krzysztof Hejmo, p. Jadwiga i Andrzej Satoła, p. Barbara i Marian Kącki, p. Agata i Stanisław Hejmo, p. Teresa i Mirosław Rosa, Kazimiera i Andrzej Stalmach, p. Helena i Piotr Kopanica, p. Jolanta i Bolesław Halota, p. Paulina i Tadeusz Koza, pani Maria Satoła; na potrzeby Kościoła: p. Jolanta i Stanisław Kaczmarczyk, pani Maria Klęsk, pani Józefa Wójcik, anonimowa, p. Edyta i Mariusz Joniec, p. Anna i Krzysztof Bryjak, p. Mirosław i Urszula Biros, p. Cecylia i Wojciech Satoła, p. Małgorzata i Marian Hejmo, p. Renata i Paweł Opach, p. Barbara i Paweł Stalmach, p. Stanisława i Jan Kącki, pani Stanisława Hejmo, p. Aleksandra i Zbigniew Hejmo, p. Jolanta i Krzysztof Hejmo, p. Jadwiga i Andrzej Satoła, p. Barbara i Marian Kącki, p. Agata i Stanisław Hejmo, p. Teresa i Mirosław Rosa, Kazimiera i Andrzej Stalmach, p. Helena i Piotr Kopanica, p. Jolanta i Bolesław Halota, p. Paulina i Tadeusz Koza, p. Anna i Krzysztof Zdybał, p. Maria i Tadeusz Zdybał, pani Maria Satoła oraz na remont plebani - werandy: p. Barbara i Mieczysław Kaja, p. Anna i Krzysztof Bryjak, p. Jadwiga i Andrzej Satoła, Kazimiera i Andrzej Stalmach, p. Jolanta i Bolesław Halota, p. Paulina i Tadeusz Koza, pani Maria Satoła.

 9. Pana Organista i pan Kościelny składają serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przy nabywaniu opłatków.

 10. Pan Stanisław Świątko złożył rezygnację z funkcji kościelnego i z dniem jutrzejszym kończy pracę wolontariacką w naszym kościelny. Już dzisiaj składam mu serdeczne Bóg zapłać za jego posługę w kościele i czasami przy plebani.

 11. Wizyta duszpasterska:
  -
  Czwartek – WOLA II
  – od godz. 14:30
  -
  sobotaWOLA I
  od godz. 8:30

Copyright © 2019 Gloria in ex caelsis Rights Reserved.