Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Chwała na wysokości...

Parafia Nawiedzenia NMP w Tarnawie

Przyjdź Panie Jezu

ogłoszenia Parafialne - 9 grudnia 2018 r.

II Niedziela ADWENTU

 1. Dzisiaj 2. niedziela Adwentu. O 14:30 Nieszpory.
  Roraty w dni powszednie o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 8:00.

 2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O przygotowanie świątyni proszę rej. NOWA WIEŚ: p. Władysław Bogacz, p. Barbara Wilczek, p. Julia Sotoła, p. Grzegorz Leśniak, p. Stanisław Zagój.

 3. Bóg zapłać za ofiary na służbę Kościelną, które złożyli: p. Ewa i Zbigniew Sroka, p. Mariola i Piotr Lech, p. Józefa i Władysław Bogacz; na potrzeby Kościoła: p. Mariola i Piotr Lech, p. Józefa i Władysław Bogacz, p. Halina i Kazimierz Kurek, pan Mieczysław Tabak oraz na remont plebani - werandy: p. Ewa i Zbigniew Sroka, .

 4. Kalendarz liturgiczny: w cz. - św. Łucji, dziew. i męcz; pt. - św. Jana od Krzyża, prezb. i dra K-ła;

 5. W sobotę o prowadzenie różańca proszę Różę pw. św. Józefa (zelatorka p. Józefa Ujejska).

 6. W zakrystii można nabyć świece wigilijne (duże i małe)ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

 7. Również w zakrystii u pana Organisty i Kościelnego można nabyć opłatki wigilijne.

 8. Ogłoszenie:
  Warsztat Terapii Zajęciowej
  w Łapanowie serdecznie zaprasza na kiermasz świąteczny w dniach 15 i 16 (sobota i niedziela) od godziny 8:00 – 14:00 w budynku Warsztatu Terapii (obok przedszkola), a w ciągu tygodnia indywidualne zamówienia i sprzedaż od 7:00 – 15:00. Za każdy zakup serdecznie dziękujemy.

 9. W imieniu osób samotnych i ubogich chcę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom, którzy wsparli Światowy Dzień Ubogich swoimi ofiarami. Połowa tej kwoty (½ 1711 zł.) została przekazana do Kurii, która koordynuje ŚDU w Archidiecezji, a druga połowa została zagospodarowana w naszej parafii.
  I w tym miejscu chcę serdecznie podziękować Zespołowi Charytatywnemu i Radzie Parafialnej za zorganizowanie symbolicznych paczek dla rodzin, bądź osób, które uznano za potrzebujące.
  Czasami ważniejszy jest gest życzliwej pamięci, niż wielkie podarunki.

Copyright © 2019 Gloria in ex caelsis Rights Reserved.