Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Chwała na wysokości...

Parafia Nawiedzenia NMP w Tarnawie

Przyjdź Panie Jezu

ogłoszenia Parafialne - 16 grudnia 2018 r.

III Niedziela ADWENTU

Odwiedziny chorych z Panem Jezusem będą we wtorek od godz. 9:00 - przepraszam, że nie ogłosiłem na godz. 8:00 i 10:30. Proszę zgłosić mi telefonicznie lub jutro przed lub po Mszy św. roratniej.

  1. Dzisiaj 3. niedziela Adwentu – Gaudete (Radujmy się!). Dzisiaj rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus. O 14:30 Nieszpory.
    Roraty w dni powszednie o godz. 17:00. W sobotę ostatnie roraty dla dzieci - proszę, by dzieci, które były na wszystkich roratach przyniosły plansze wypełnione i podpisane. W niedzielę roraty o godz. 8:00.

  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O przygotowanie świątyni proszę rej. NOWA WIEŚ: p. Jan Leśniak, p. Kazimierz Cichoń, p. Maria Sobczyk, p. Piotr Sroka, p. Zbigniew Sroka.

  3. Bóg zapłać za ofiary na służbę Kościelną, które złożyli: p. Sabina i Bogusław Leśniak, p. Bożena i Stanisław Krawczyk, p. Ewa i Stanisław Sobczyk, p. Anita i Witold Sajak, p. Teresa i Rafał Wrona, pani Maria Kruczek, p. Agnieszka i Artur Dudzik, pan Krzysztof Satoła, pani Ewa Lubomirska; na potrzeby Kościoła: p. Sabina i Bogusław Leśniak, pani Maria Kruczek, p. Agnieszka i Artur Dudzik, pan Krzysztof Satoła, pani Ewa Lubomirska oraz na remont plebani - werandy: p. Anita i Witold Sajak, p. Sabina i Bogusław Leśniak, p. Agnieszka i Artur Dudzik, pani Ewa Lubomirska.

  4. W czwartek będzie spowiedź parafialna od 9:00 – 11:00 i od 14:00 – 17:00.

  5. W sobotę o prowadzenie różańca proszę Różę pw. św. Faustyny (zelatorka p. Maria Pruchnik).

  6. W zakrystii można nabyć świece wigilijneofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

  7. Również w zakrystii, u pana Organisty i Kościelnego można nabyć opłatki wigilijne.

  8. Błogosławienie dzieci.

Copyright © 2019 Gloria in ex caelsis Rights Reserved.