Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Chwała na wysokości...

Parafia Nawiedzenia NMP w Tarnawie

Przyjdź Panie Jezu

Ogłoszenia duszpasterskie

V niedziela zwykła

7 lutego 2021

 

 1. Ofiary na składkę proszę składać do skarbony w przedsionku i do puszek w babińcu i zakrystii, na zewnątrz tradycyjnie. Od przyszłej niedzieli składka będzie zbierana tradycyjnie.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo. Zapraszam wszystkich do adoracji między Mszami świętymi:
  - po Mszy z godz. 8:00 - Róże różańcowe,
   - po Mszy z 10:30 – Mostki, Przeginia i Podjasień,
   - o 12.30 – Zbydniów Centrum i Tarnawa Centrum,
   - o 13.30 – Nowa Wieś, Pasternik, Wola, Lanckorona,
   - o 14.30 – zapraszam wszystkich, którzy nie mogli wcześniej adorować.
  Składka będzie na wsparcie naszej rodziny Sajaków, w której zmarła mama
  (dwa i pół tygodnia temu) osierocając pięcioro dzieci (z których jedno uczęszcza do przedszkola, a dwoje do szkoły podstawowej). Pomóżmy ich tatusiowi w tym trudnym dla nich czasie.
 3. W sobotę, o prowadzenie różańca proszę Rożę pw. Św. Jadwigi, Królowej (zel. p. Małgorzata Stalmach).
 4. Bóg zapłać Małgorzacie i Józefowi Stalmach oraz Marii i Tadeuszowi Pruchnik za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej.
 5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. W tym tygodniu proszę rejon WOLA: Janusz Mazur, p. Franciszek Piotrowski, p. Rafał Drożdż, p. Jan Mazanek, p. Piotr Mazanek, p. Łukasz Mazanek.
 6. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła, które złożyli: Magdalena i Mariusz Maj, p. Henryka i Jerzy Satoła, p. Jolanta i Zbigniew Grzywacz, p. Agnieszka i Jan Dupel, p. Teresa i Mirosław Rosa, p. Natalia i Paweł Opioła, p. Krystyna i Józef Satoła, p. Jolanta i Stanisław Kaczmarczyk, p. Mieczysław Tabak; na służbę kościelną: p. Magdalena i Mariusz Maj, p. Henryka i Jerzy Satoła, p. Agnieszka i Jan Dupel, p. Teresa i Mirosław Rosa, p. Natalia i Paweł Opioła, p. Krystyna i Józef Satoła; na ogrodzenie cmentarza: p. Jolanta i Zbigniew Grzywacz, p. Elżbieta i Jan Banach, p. Jolanta i Stanisław Kaczmarczyk, p. rodzina Bartoszów.
 7. Urząd Gminy Łapanów prosi mieszkańców wsi Tarnawa o odbiór nakazów podatkowych u Sołtysa – w każdym dniu w godz. 8:00 – 18:00 do 15 lutego 2021 r.
 8. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Krzysztof Piwowarczyk – pomódlmy się za spokój jego duszy…

Copyright © 2021 Gloria in ex caelsis Rights Reserved.