Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Chwała na wysokości...

Parafia Nawiedzenia NMP w Tarnawie

Przyjdź Panie Jezu

Ogłoszenia duszpasterskie

IV niedziela zwykła

31 stycznia 2021

 

 1. Ofiary na składkę proszę składać do skarbony w przedsionku i do puszek w babińcu i zakrystii, na zewnątrz tradycyjnie.
 2. We wtorek wypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Msze św. o godz. 15:00, 16:00 i 17:00. Na Mszach świętych będzie poświęcenie gromnic.
 3. W piątek – I piątek m-ca; spowiedź od godz. 15:30, o 16:30 wystawienie Najśw. Sakr. Zakończone o 17:00 nabożeństwem pierwszopiątkowym.
 4. W sobotę I sobota m-ca; Odwiedziny chorych od godz. 9:00 – Osoby, które odwiedziłem miesiąc temu nie trzeba zgłaszać, chyba, że wystąpiłaby jakaś przeszkoda. Można tez zgłosić inne osoby.
 5. W sobotę, o prowadzenie różańca proszę Rożę pw. Św. Jana Pawła II (zel. p. Maria Wróbel).
 6. Bardzo serdecznie zapraszam Rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej, na uroczyste poświęcenie i wręczenie modlitewników Dzieciom, które odbędzie się w niedzielę, 07.02.2021, na Mszy świętej o godz. 10:30. Bardzo proszę Parafian, którzy zwykle uczestniczyli na tej Mszy św., aby – w miarę możliwości – przyszli na Mszę św. o godz. 8:00 lub 15:00.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. W tym tygodniu proszę rejon WOLA: Emil Kapera, p. Maciej Kazienko, p. Tadeusz Satoła, p. Jan Świątko, p. Artur Siwak.
 8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła, które złożyli: Agata i Roman Hejmo, p. Klaudia i Sławomir Tokarz, p. Bożena i Tadeusz Mazur, p. rodzina Musialskich, p. Elżbieta i Jan Banach, p. Władysława i Wojciech Klęsk, p. Tadeusz Kołodziej, p. Magdalena i Tomasz Judka, p. Helena i Grzegorz Stalmach, p. Agnieszka i Robert Taboła, p. Elżbieta i Piotr Satoła, p. Renata i Janusz Furtak, p. Angelika i Sebastian Matras, p. Joanna i Witold Satoła, p. Jan i Barbara Satoła, p. Barbara i Mieczysław Kaja, p. Krystyna i Józef Mazur, p. Izabela i Łukasz Miśkowicz, p. Agata i Paweł Sroka, p. Joanna i Rafał Kaja, p. rodzina Sędzików, p. Lucyna Rusek, p. Agnieszka i Jerzy Pawlik, p. Bożena i Bogdan Kaja, p. Marzena i Artur Zabdyr, p. Kazimiera i Wiesław Hejmo, p. Monika i Łukasz Stalmach, p. Janina i Zbigniew Stalmach, p. Irena i Józef Zientara, p. Stanisława Kącka, p. Kazimiera i Andrzej Stalmach, p. Magdalena i Wojciech Jachymczak, p. Jadwiga i Andrzej Satoła, p. Justyna i Dawid Sobiecki, p. Aleksandra i Zbigniew Hejmo, p. Jolanta i Krzysztof Hejmo, p. Renata i Grzegorz Kępa, Anonimowo, p. Magdalena i Marcin Perczyńscy, p. Agata i Stanisław Hejmo, p. Elżbieta i Jan Taboła, p. rodzina Nowaków, p. Edyta i Bogdan Uran, p. Halina i Julian Świątko, p. Agnieszka i Artur Hejmo, p. Jolanta i Kryspin Wójcik, p. Krystyna i Jerzy Bogacz, p. Wiesław Bogacz, p. rodzina Zabdyrów, p. Mariola i Piotr Lech, p. Barbara i Józef Piaseccy;
  na służbę kościelną:
  p. Agata i Roman Hejmo, p. Klaudia i Sławomir Tokarz, p. Bożena i Tadeusz Mazur, p. rodzina Musialskich, p. Eugeniusz Leśniak, p. Elżbieta i Jan Banach, p. Władysława i Wojciech Klęsk, p. Tadeusz Kołodziej, p. Magdalena i Tomasz Judka, p. Agnieszka i Robert Taboła, p. Elżbieta i Piotr Satoła, p. Marta i Szymon Satoła, p. Joanna i Witold Satoła, p. Halina i Kazimierz Kurek, p. Jan i Barbara Satoła, p. Barbara i Mieczysław Kaja, p. Krystyna i Józef Mazur, p. Izabela i Łukasz Miśkowicz, p. Agata i Paweł Sroka, p. Stanisława i Stanisław Kaja, p. Joanna i Rafał Kaja, p. rodzina Sędzików, p. Lucyna Rusek, p. Maria i Bogusław Sobczyk, p. Agnieszka i Jerzy Pawlik, p. Bożena i Bogdan Kaja, p. Marzena i Artur Zabdyr, p. Kazimiera i Wiesław Hejmo, p. Maria i Roman Satoła, p. Monika i Łukasz Stalmach, p. Stanisława Kącka, p. Kazimiera i Andrzej Stalmach, p. Magdalena i Wojciech Jachymczak, p. Jadwiga i Andrzej Satoła, p. Justyna i Dawid Sobiecki, p. Agata i Janusz Burkowicz, p. Renata i Grzegorz Kępa, Anonimowo, p. Maria i Marian Satoła, p. Magdalena i Marcin Perczyńscy, p. Agata i Stanisław Hejmo, p. Elżbieta i Jan Taboła, p. rodzina Nowaków, p. Edyta i Bogdan Uran, p. Agnieszka i Artur Hejmo, p. Jolanta i Kryspin Wójcik, p. Krystyna i Jerzy Bogacz, p. Anna i Kazimierz Opach, p. rodzina Zabdyrów, p. Helena Kaja, p. Mariola i Piotr Lech, p. Barbara i Józef Piaseccy;
  na ogrodzenie cmentarza: p. Bożena i Tadeusz Mazur, p. rodzina Musialskich, p. Władysława i Wojciech Klęsk, p. Agnieszka i Robert Taboła, p. Elżbieta i Piotr Satoła, p. Renata i Janusz Furtak, p. Angelika i Sebastian Matras, p. Agata i Paweł Sroka, p. Janina i Zbigniew Stalmach, p. Kazimiera i Andrzej Stalmach, p. Jadwiga i Andrzej Satoła, Anonimowo, p. Aleksandra i Zbigniew Hejmo, p. Jolanta i Krzysztof Hejmo, p. Maria i Marian Satoła, p. Magdalena i Marcin Perczyńscy, p. Agata i Stanisław Hejmo, p. Elżbieta i Jan Taboła, p. Jolanta i Kryspin Wójcik, p. Krystyna i Jerzy Bogacz, p. Helena Kaja, p. …
 9. Serdeczny Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w kolędach rejonowych; za Waszą życzliwość i złożone ofiary kolędowe na różne celeniech Święta Rodzina, której się zawierzyliśmy umacnia nas w wierze i ufności, niech nas broni i chroni w tak niespokojnych czasach – Bóg zapłać.
  Także lektorzy i ministranci
  serdecznie dziękują za „ofiary kolędowe” - Bóg zapłać.

I N T E N C J E   M S Z Y  Ś W.

12.10 – 18.10.2020 r.

Poniedziałek, 12 października

17:30 – Nabożeństwo październikowe.

18:00 – Śp. Józef i Katarzyna Mech, Stanisław syn.

Wtorek, 13 października.

17:30 – Nabożeństwo październikowe.

18:00 – Śp. Gabriel Bogacz, Katarzyna żona oraz Michał Bogacz, Maria żona.

Środa, 14 października

17:00 – O ustąpienie pandemii i za Ojczyznę.

17:30 – Nabożeństwo październikowe i nowenna do MBNP.

18:00 – Śp. Jan Hejmo (5 rocz. śmierci).

Czwartek, 15 października.

17:30 – Nabożeństwo październikowe.

18:00 – Śp. Piotr Grzywacz, Agata i Stanisław rodzice.

Piątek, 16 października.

17:30 – Nabożeństwo październikowe.

18:00 – Śp. Walenty i Anna Satoła oraz Leon Satoła, Katarzyna żona.

Sobota, 17 października.

16:00 – Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Justyny i Michała Pruchnik – z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

17:30 – Nabożeństwo październikowe.

18:00 – Śp. Jan Bogacz, Józefa żona, Wojciech syn.

Niedziela, 18 października.

  8:00 – Śp. Anna i Bronisław Wróbel, Władysław syn.

10:30 – Śp. Franciszek Stalmach, Aniela żona, Maria i Józefa córki, Helena wnuczka.

14:30 – Nabożeństwo październikowe.

15:00 – Śp. Jan i Maria Tabor, Maria, Bolesław Sędzik.

Ogłoszenia Parafialne

XIII niedziela zwykła ? 28 czerwca 2020 r.          

 1. Rozpoczęliśmy wakacje. Serdecznie witam przybyłych do nas Gości i Sezonowych Parafian; Życzę Wam dobrej pogody i dobrego odpoczynku na łonie natury i wśród nas.
 2. Ofiary na składkę można składać do skarbony na stoliku z gazetami w przedsionku kościoła lub do puszki w babińcu i w zakrystii - dzisiejsza składka jest na poszkodowanych w powodzi.
 3. Jutro (poniedziałek) Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Mszę św. o 8:00, 10:30 i 15:00. Składka będzie na świętopietrze (utrzymanie Stolicy Apostolskiej).
 4. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 5. W piątek ? I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9:00 ? wyłącznie do osób zgłoszonych telefonicznie lub osobiście przez kogoś z rodziny. Spowiedź od godziny 16:30; o 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy.
 6. W sobotę zapraszam na Wieczór Maryjny: 20:00 ? Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, następnie Msza św. zakończona procesją uwielbienia i Apelem Jasnogórskim.
 7. W przyszła niedzielę składka będzie na poszkodowanych w powodzi; 1/3 zostanie odesłana do Caritas (zamiast zbiórki do puszek).
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O przygotowanie świątyni proszę rej. Tarnawa Centrum: Władysław Stalmach, p. Marian Kaja, p. Beata Stalmach, p. Józef Satoła, p. Stanisław Drąg, p. Stanisław Roman, p. Stanisław Kaczmarczyk, p. Patryk Kaczmarczyk. Sprzątanie w sobotę o godz. 8:00.
 9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła, i na służbę kościelną, które złożyli: Teresa i Tadeusz Matras, p. Ewa i Jan Greccy, p. Angelika i Artur Satoła.
 10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Genowefę Więcław. Pomódlmy się za spokój jej duszy; Wieczny odpoczynek?

I N T E N C J E   M S Z Y  Ś W.

22.06 ? 28.06.2020 r.

Poniedziałek, 22 czerwca

         17:30 ? Nabożeństwo czerwcowe

         18:00 ? Śp. Danuta Sajak (od rodziny Kosków z Jachówki).

Wtorek, 23 czerwca

         17:30 ? Nabożeństwo czerwcowe

         18:00 ? Śp. Piotr Sroka (od sąsiadów ? Stanisława Adamczyka z Moniką i dziećmi).

Środa, 24 czerwca

         17:00 ? O ustąpienie pandemii i za naszą Ojczyznę.

         17:30 ? Nabożeństwo czerwcowe i nowenna do MBNP.

         18:00 ? Śp. Jan Hejmo (na imieniny).

Czwartek, 25 czerwca

         17:00 ? Dziękczynna za I Komunię św. (rodzice i dzieci z klasy czwartej).

         17:30 ? Nabożeństwo czerwcowe

         18:00 ? Śp. Piotr Sroka (w rocz. śmierci i na imieniny).

Piątek, 26 czerwca

        17:00 ? Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego.

        17:30 ? Nabożeństwo czerwcowe

        18:00 ? Śp. Władysław i Janina Bogacz (na imieniny ? od dzieci).

Sobota, 27 czerwca

        17:30 ? Nabożeństwo czerwcowe

        18:00 ? Śp. Danuta Sajak (od rodziny Ziemianinów z Budzynia).

Niedziela, 28 czerwca

        8:00 ? Śp. Aleksander Czuper (10 rocz. śmierci), Stanisław Czuper (20 rocz. śmierci), Helena żona (7 rocz. śmierci).

        10:30 ? Śp. Antoni i Genowefa Stalmach, Piotr syn.

        14:30 ? Nabożeństwo czerwcowe.

        15:00 ? Śp. Jan i Helena Wójcik.

I N T E N C J E   M S Z Y  Ś W.

29.06 ? 04.07.2020 r.

Poniedziałek, 29 czerwca ? Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

  8:00 ? Śp. Wojciech Sobczyk, Maria żona, Włodzimierz syn, Stefania Kamińska.

10:30 ? Za Parafian

14:30 ? Zakończenie nabożeństw czerwcowych.

         15:00 ? Śp. Maria Stalmach, Antoni mąż i dzieci.

Wtorek, 30 czerwca

         17:00 ? Śp. Andrzej i Waleria Piaseccy, Jacek Żurek i Emil Satoła.

17:30 ? Zakończenie nabożeństw czerwcowych.

18:00 ? Śp. Stanisława Musiał (od wnuczki Eweliny z mężem i dziećmi).

Środa, 1 lipca

17:00 ? O ustąpienie pandemii i za naszą Ojczyznę.

17:30 ? Nowenna do MBNP.

18:00 ? Śp. Stanisław Satoła (od chrześnicy Katarzyny z Bartłomiejem).

Czwartek, 2 lipca

18:00 ? Śp. Aleksander Piasecki (od siostry).

Piątek, 3 lipca

17:30 ? Wystawienie Najświętszego Sakramentu (adoracja w ciszy).

18:00 ? Śp. Piotr Sroka (od sąsiadki Marii Mazanek).

Sobota, 4 lipca

14:00 ? Ślub: Agnieszka Kądziela i Arkadiusz Leśniak.

18:00 ? Za Parafian.

20:30 ? Śp. Piotr i Eleonora Satoła.

Niedziela, 5 lipca

 8:00 ? Śp. Władysław Stalmach i Anna żona.

10:30 ? Śp. Stanisław Roman, Maria i Wojciech Roman oraz Józefa i Józef Hejmo.

14:30 ? Nieszpory.

15:00 ? Śp. Władysław Dupel oraz Julia i Maria żony.

Ogłoszenia Parafialne

 XII niedziela zwykła ? 21 czerwca 2020 r.             

 1. Dzisiaj o godz. 10:30 I Komunii Św. dzieci z klasy trzeciej.
  Od jutra dzieci będą przeżywali BIAŁY TYDZIEŃ
  ? dzieci będą przychodzić w następującym porządku: w poniedziałek, wtorek i sobotę na 17:30, w środę, czwartek i piątek na 17:00.
 2. Ofiary na składkę można składać do skarbony na stoliku z gazetami w przedsionku kościoła lub do puszki w babińcu i w zakrystii (od przyszłej niedzieli na zewnątrz przejdzie lektor lub ktoś inny z koszykiem).
 3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O przygotowanie świątyni proszę rej. Tarnawa Centrum: Bogusław Leśniak, p. Bolesław Halota, p. Józef Satoła, p. Tadeusz Zdybał, p. Krzysztof Zdybał. Sprzątanie w sobotę o godz. 8:00.
 4. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Kościoła, i na służbę kościelną, które złożyli:
  Iwona i Przemysław Satoła, p. Agata i Paweł Sroka, p. rodziny Stochel, p. Zofia Stokłosa
 5. W piątek zakończenie roku szkolnego: Zapraszam na Mszę św. dziękczynną za miniony rok nauki na 17:00.

Copyright © 2021 Gloria in ex caelsis Rights Reserved.